Salón SuSan - salón krásy, kaderníctvo, manikúra, pedikúra, masáže
02/5479 3991
Salon SuSan

0903 752 036

0905 545 298

Objednajte Termín
a získajte zľavu 10%

Kozmetické služby a starostlivosť o pleť

V Salóne SuSan vieme, že všetky chceme mať dokonalú pleť ako ženy v módnych časopisoch. Tiež vieme, že takáto pleť je často výsledkom šikovného fotografa a retušistu. Mať naozaj krásnu a hlavne zdravú pleť si vyžaduje pravidelnú a láskyplnú staroslivosť.

 

Vaša pleť si bude pamätať všetku staroslivosť, ktorú ste jej poskytli, a v každom životnom období potrebuje niečo iné. Možno si hovoríte, že nemáte čas zájsť do salónu lebo máte veľa povinností. Avšak práve odborné a zároveň upokojujúce ošetrenie v salóne je možnosť ako si oddýchnuť a urobiť pre seba niečo príjemné.

 

U nás nájdete profesionálov, ktorí vedia prispôsobiť ošetrenie typu Vašej pleti, ročnému obdobiu, veku, a tiež špecifickým požiadavkám každej z nás. Popri základnom ošetrení, ponúkame ďalšie špecializované zákroky ako mezoterapia,  galvanické ošetrenie, permanentný make-up, parafínový zábal a mnoho iných. Len vyslovte vaše prianie...

 

Príďte sa k nám nechať pohladiť.

 

MEZOTERAPIA

Mezoterapia pomocou jednoduchého prístroja, tzv.dermarollera a zvoleného séra, dosiahne omladenie pokožky tváre, dekoltu a krku, ale tiež napríklad rúk. Zvyšuje cirkuláciu krvi a lymfy a tým výrazne podporuje regeneračné schopnosti pokožky.

Napomáha pri vyhladzovaní vrások, stopách po akné

• Zlepšuje zahladenie jaziev, špeciálne jaziev po akné

• Zlepšuje odstránenie celulitídy a strií

• Je vhodný pre všetky typy pokožky

Minimálna alebo žiadna doba na zotavenie

Nezvyšuje citlivosť pokožky na UV žiarenie

 

Podľa zvoleného séra docielime (sérum vyberáme podľa stavu pokožky alebo určeného cieľa-napr. bielenie pigmentových škvŕn po prílišnom slnení, redukcia pečeňových fľakov…) :

1. Hydratáciu pokožky, redukciu vrások, zlepšenie štruktúry pokožky

2. Výživu pokožky, zvýšenie elasticity pokožky

3. Bielenie-depigmentáciu pokožky, celkové rozjasnenie