Salón SuSan - salón krásy, kaderníctvo, manikúra, pedikúra, masáže
02/5479 3991
Salon SuSan

0903 752 036

0905 545 298

Objednajte Termín
a získajte zľavu 10%

Kadernícky salón a starostlivosť o vlasy

Závideli ste tajne niekedy žene, ktorú ste videli na ulici, keď už z diaľky svietili jej zdravé a upravené vlasy? Chcete byť aj Vy touto ženou?

 

Účes je popri zdravej pleti a vhodnom líčení tým najvýraznejším prvkom, ktorý udáva celkový výraz Vašej osobnosti a kráse. Môžete ním nešťastne skryť Vaše prednosti, alebo rafinovane vyzdvihnúť všetko čo je na Vás krásne. My volíme vždy tú druhú možnosť…

 

Viete presne aký účes sa Vám hodí a chete svoje predstavy zmeniť na realitu? Alebo si nie ste istá tým, čo bude pre Vás najvhodnejšia voľba? Alebo hľadáte najnovšie trendy? Poradíme Vám pri výbere aj úprave účesu a rovnako prezradíme, ako udržať Vaše vlasy zdravé a krásne aj doma.

 

Kaderníčky a vlasové stylistky v Salóne SuSan dokážu vykúzliť účesy na každý deň, ale rovnako aj účesy na výnimočné príležitosti akými sú plesy a iné spoločenské udalosti. Vizitkou našej všestrannosti a profesionality je aj fakt, že náš tím skrášľuje aj hercov v muzikále PRODUCENTI.

Neviete sa rozhodnúť? Jednoducho príďte k nám.

Radi ostriháme aj Vaše deti alebo Vás, milí páni.

 

Pripravili sme pre Vás horúcu novinku : širokú ponuku špičkových produktov na vlasy zn. KEUNE s arganovým olejom - vzácnym olejom pochádzahúcim z Maroka. Arganový olej obsahuje látky, ktoré majú omladzujúce a obnovujúce účinky na našu pleť, vlasy a nechty.